• Struktura organizative



Kontakt           24/7
contact@kb.com.mk

contact center:
(02) 3 296 800

Menaxhmenti



Suzana Moskovska
Drejtor i Sektorit të likuiditetit dhe të tregut financiar  
Fakulteti Ekonomik
tel: (02) 3 168-301
faks: (02) 3 162-658
e-mail: suzana.moskovska@kb.com.mk
Biljana Maksimovska Popoviq
Drejtor i Sektorit për kreditimin e ekonomisë  
Fakulteti Ekonomik
tel: (02) 3 168-501
faks: (02) 3 119-459
e-mail: biljana.maksimovska.popovik@kb.com.mk
Vesela Çurilova MA
Drejtor i Sektorit për marrëdhënie me jashtë
Magjistër i shkencave ekonomike 
tel: (02) 3 168-601
faks: (02) 3 220-969
e-mail: vesela.curilova@kb.com.mk
Gabriela Milenkovic
Drejtor i Sektorit për punë me popullsinë
Fakulteti Ekonomik
tel: (02) 3 168-101
faks: (02) 3 114-232
e-mail: gabriela.milenkovic@kb.com.mk
Natasha Brova MA
Drejtor i burimeve njerëzore dhe çështjeve të përgjithshme 
Magjistër i shkencave ekonomike
tel: (02) 3 168-401
faks: (02) 3 119-627
e-mail: Natasa.Brova@kb.com.mk
Teodora Gushkova Prodanova
Drejtor i Sektorit për çështje ligjore dhe pagesës së kredive problematike
Fakulteti Juridik
tel: (02) 3 168-201
faks: (02) 3 107-519
e-mail: teodora.guskova.prodanova@kb.com.mk
Zorica Cerepnalkoska
Drejtor i Sektorit të teknologjisë informative
Fakulteti Elektroteknikт
tel: (02) 3 168-808
faks: (02) 3 213-455
e-mail: zorica.cerepnalkoska@kb.com.mk
Anita Bislimovska
Drejtor i Drejtorisë së pavarur për punë financiare
Fakulteti Ekonomik
tel: (02) 3 168 758
faks: (02) 3 119 735
e-mail: Anita.Bislimovska@kb.com.mk
Biljana Mitevska MA
Drejtor i Sektorit të pavarur për qarkullimin e pagesave në vend  
Magjistër i shkencave ekonomike
Тел: (02) 3 168-901
faks: (02) 3 213-255
e-mail: Biljana.Mitevska@kb.com.mk
Aneta Velevska MA
Drejtor i Sektorit të pavarur për punë me thesar  
Magjistër i shkencave ekonomike
tel: (02) 3 168-726
faks: (02) 3 115-098
e-mail: avelevska@kbnet.com.mk
Dr. Jasmina Bucevska
Drejtor i Sektorit të pavarur për marketing
Doktor i shkencave ekonomike
tel: (02) 3 168-720
faks: (02) 3 233-468
e-mail: jasmina.bucevska@kb.com.mk
Vesna Maslinko
Drejtor i Sektorit të pavarur për auditim të brendshëm
Fakulteti Ekonomik
tel: (02) 3 168-711
faks: (02) 3 218-018
e-mail: Vesna.maslinko@kb.com.mk
Dr. Nina Fiti-Nedelkovska
Drejtor i Sektorit të pavarur për menaxhimin me rrjetin e filialeve
Doktor i shkencave ekonomike
tel: (02) 3 168-750
faks: (02) 3 107-316
e-mail: Nina.Fiti-Nedelkovska@kb.com.mk
Milica Georgieva
Drejtor i Sektorit të pavarur për kontroll të përshtatshmërisë së punës së Bankës dhe parandalimit të pastrimit të parave   
Fakulteti Juridik
tel: (02) 3 168-701
faks: (02) 3 213-986
e-mail: milica.georgieva@kb.com.mk