Филијали и експозитури за продажба на осигурителни полиси


Адреса
Телефон
Факс
Работно време
Директор/Одговорен на експозитура
понеделник-петок
сабота
ЕКСПОЗИТУРИ ВО СКОПЈЕ
ул. Сава Ковачевиќ бр.11
(02) 3169-800;(075) 441-045
 
08:00 - 16:00
не работи
Ивана Станковиќ
Ivana.Stankovic@kb.com.mk
ул. 16 Македонска бригада бр. 2-а
(02) 3169-801;(072) 266-125
 
08:00 - 17:00
не работи
Јанаки Наков
Janaki.Nakov@kb.com.mk
бул. Партизански одреди бр. 27A
(02) 3169-804;(072) 266-124
 
08:00 - 16:00
не работи
Коча Влаху
Koca.Vlahu@kb.com.mk
ул. Ужичка Република лок. 285
(02) 3169-809;(072) 265-654
 
08:00 - 16:00
не работи
Јованка Алкушоска
Jovanka.alkushoska@kb.com.mk
ул. Јуриј Гагарин бр. 17
(02) 3169-813;(075) 472-600
 
08:00 - 16:00
не работи
Елеонора Аврамовска Петковска
Eleonora.AvramovskaPetkovska@kb.com.mk
ул. Орце Николов бр. 3
(02) 3168-968;(02) 3168-902;(02) 3168-770
 
08:00 - 17:00
не работи
 
Орце Николов бр. 1
(02) 3168-168
 
08:00 - 16:00
не работи
 
ул. Партизански одреди бр. 62/2 лок.15
(02)3169-816;(072) 266-136
08:00 - 17:00
не работи
Емица Штериева Араламиевска
Emica.ShterievaAralampievska@kb.com.mk
бул. Мито Хаџивасилев Јасмин бр. 4
(02) 3169-818;(072) 266-137
 
08:00 - 16:00
не работи
Сања Топузовска
Sanja.Topuzovska@kb.com.mk
ул. Жан Жорес бр. 6
(02) 3169-819;(075) 287-233
 
08:00 - 16:00
не работи
Игор Атанасовски
Igor.Atanasovski@kb.com.mk
ул. Љубљанска бр. 4, приземје/дел. прост. 145Б
(02) 3169-822;(070) 415-226
 
08:00 - 16:00
не работи
Јовица Николовски
Jovica.Nikolovski@kb.com.mk
ул. Цветан Димов бр.153
(02) 3169-826;(075) 204-777
 
08:00 - 17:00
не работи
Дарко Настовски
Darko.Nastovski@kb.com.mk
ФИЛИЈАЛИ
ул. Никола Тесла бр.18
(02) 316-7441
(02) 324-7494
08:00 - 16:00
не работи
Владимир Гоновски
Vladimir.Gonovski@kb.com.mk
Ул. 8-ми септември бр.59/1
(02) 3167-577
(02) 3247-489
08:00 - 16:00
не работи
Дејан Атанасовски
Dejan.Atanasovski@kb.com.mk
ул. Гоце Делчев бр. 89
(02) 3167-350
(02) 3247-429
08:00 - 16:00
не работи
Суат Абдулаи
Suat.Abdulai@kb.com.mk
ул. Маршал Тито бр. 14 Б
(02) 3167-366
(02) 3247-456
08:00 - 16:00
не работи
Александар Данев
aleksandar.danev@kb.com.mk
Кеј на Револуција бр. 1
(02) 3167-373
(02) 3247-457
08:00 - 16:00
не работи
Татјана Лефкова
Tatjana.Lefkova@kb.com.mk
Плоштад Маршал Тито бр. 12
(02) 3167-333
(02) 3247-430
08:00 - 16:00
не работи
Сузана Цветковска
suzana.cvetkovska@kb.com.mk
ул. Партизанска бр.24
(02) 3167-402
(02) 3247-499
08:00 - 16:00
не работи
Драган Тодороски
dragan.todoroski@kb.com.mk
бул. Маршал Тито бр.16
(02) 3167-552
(02) 3247-482
08:00 - 16:00
не работи
Митко Бонев
mitko.bonev@kb.com.mk
ул. Видое Смилески Бато бр. 60
(02) 3167-399
(02) 3247-428
08:00 - 16:00
не работи
Душан Ѓорѓевски
dusan.gjorgjevski@kb.com.mk
ул. Маршал Тито бр.10
(02) 3167-540
(02) 3247-487
08:00 - 16:00
не работи
Лена Ташкова
lena.taskova@kb.com.mk
ЕКСПОЗИТУРИ НИЗ РЕПУБЛИКАТА
ул. Страшо Пинџур бр.1/2-1
02/3167-292
(033) 362-165
08:00 - 16:00
не работи
Јелена Милошевиќ Данилова
ул. 8 Септeмври бр. 11
02/3167-300
(046) 831-990
08:00 - 16:00
не работи
Фатљум Баланца
бул. Македонија бр. 45
02/3167-280
(033) 412-356
08:00 - 16:00
не работи
Сања Георгиевска
ул. Александар Македонски бр. 24
02/3167-285
(033) 432-285
08:00 - 16:00
не работи
Слободан Велиновски
ул. Маршал Тито бр. 128
02/3167-288
(043) 371-722
08:00 - 16:00
не работи
Билјана Кабранова