Комерцијална банка АД Скопје


 

ПРОДАЖНИ МЕСТА


Листа на продажни места во Skopje City Mall со кои Банката има договор за плаќање со подарок-картички издадени од Комерцијална банка АД Скопје:

 


НазивКатегоријаКат
Lapin Houseдетска облека2 кат
Okaidiдетска облека2 кат
Original Marinesдетска облека2 кат
Women Secretдолна облекаприземје
Yamamayдолна облека1 кат
Tally Weijlженска мода1 кат
Mangoженска модаприземје
Motiviженска мода1 кат
JUSKза дома1 кат
Karesза домаприземје
Bo Bowlingзабава2 кат
DM DROGERIEздравје и убавинаприземје
Yves Rocherздравје и убавинаприземје
Кршиграчки2 кат
Bo Bowling coffee shopкафе бар2 кат
Cineplexxкино2 кат
L'occitane en provenceкозметика1 кат
Lushкозметикаприземје
LTBмашка / женска мода1 кат
Fashion & Friendsмашка / женска мода1 кат
Timberlandмашка / женска модаприземје
Springfieldмашка / женска мода1 кат
Gantмашка мода1 кат
City Fashionмашка мода1 кат
Nautica & Lacosteмашка мода1 кат
Bitsianiмашка мода1 кат
Tommy Hilfinger & Lacosteмашка мода1 кат
Navigareмашка мода1 кат
Superdryмодаприземје
Levi’sмодаприземје
Replayмодаприземје
DOCAмодни додатоциприземје
Amoriniмодни додатоци1 кат
MYTIMEмодни додатоциприземје
Swarovskiмодни додатоциприземје
Oxetteмодни додатоциприземје
Parfoisмодни додатоциприземје
Carpisaмодни додатоци1 кат
Скечерсобувки2 кат
Pekoобувки1 кат
Office Shoesобувкиприземје
Geoxобувки1 кат
Arthur's ConverseОбувки1 кат
Adam's shoesобувки1 кат
Trendресторани и баровиприземје
LussoСадови за домаќинство2 кат
Refanспецијализирани1 кат
Просветно делоспецијализирани2 кат
ИКОНАспецијализираниприземје
Nike Shopспорт2 кат
Sport Visionспорт2 кат
Sport Vision Kidsспорт2 кат
Buzzспорт2 кат
iSTYLE | Apple Premium Resellerтехника и телекомуникацииприземје
Neptunтехника и телекомуникации1 кат
Sonyтехника и телекомуникации2 кат
Balon Magijaукрасни балони2 кат
Silhouette Beauty Salonуслуги2 кат
Marfi Macaronsфранцуски колачиприземје
Tediцвеќараприземје
Bozinovskiчасовнициприземје
Европачоколади, вафли, бонбони2 кат