Контакт
contact@kb.com.mk

контакт центар:
(02) 3 296 800

Ваши прашања


Тема:

 
* Ваш коментар:

 
* Ваш е-mail:

   

Напишете ги Вашите податоци (e-mail, телефон ...) . Банката ќе се потруди да Ви одговори во рок од 2 работни дена.

* Задолжителни полиња

*Внесете го кодот од сликата: 


НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА ОД ФИЗИЧКИ ЛИЦА


НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА ОД ПРАВНИ ЛИЦА
Веб-страницата на Комерцијална банка АД Скопје користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење и како да ги промените Вашите подесувања за користење на колачињата, може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies).
Прифаќам