Контакт
contact@kb.com.mk

контакт центар:
(02) 3 296 800

Наменски кредити за физички лица


Комерцијална банка АД Скопје ги нуди следните наменски кредити за физички лица:

Станбени кредити


Други наменски кредитиВеб-страницата на Комерцијална банка АД Скопје користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење и како да ги промените Вашите подесувања за користење на колачињата, може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies).
Прифаќам