Контакт
contact@kb.com.mk

контакт центар:
(02) 3 296 800

Акција со Visa и Kliknijadi.mk

 

VisaKlkniJadi1

 

Уште една добра вест за корисниците на Visa картичките на Комерцијална банка!


До 31 јули 2021 година, зачувајте ја вашата Visa картичка на апликацијата или веб-страницата https://kliknijadi.mk/ и обезбедете си бесплатна достава на нарачката.


Плаќајте брзо и безбедно и уживајте во летото!Веб-страницата на Комерцијална банка АД Скопје користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење и како да ги промените Вашите подесувања за користење на колачињата, може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies).
Прифаќам