Контакт
contact@kb.com.mk

контакт центар:
(02) 3 296 800

Акција со Visa и Paket.mk

 

VisaPaket1

 

Пазарењето веќе не е тешка задача со Visa картичките од Комерцијална банка.

 

Зачувајте ја картичка, нарачајте сè што ви е потребно за вашата трпеза на https://paket.mk/ и добијте 10% попуст за плаќање со Visa од Комерцијална банка.

 

Акцијата трае до 31 јули 2021 година.Веб-страницата на Комерцијална банка АД Скопје користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење и како да ги промените Вашите подесувања за користење на колачињата, може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies).
Прифаќам