• Договор и општи услови за Домашна платежна картичка


  • Договор за трансакциска сметка


  • Општи услови за трансакциска сметка


  • Експозитури и филијали за ДПК


  • Провери статус на картичкаКонтакт
contact@kb.com.mk

контакт центар:
(02) 3 296 800Веб-страницата на Комерцијална банка АД Скопје користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење и како да ги промените Вашите подесувања за користење на колачињата, може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies).
Прифаќам