Контакт
contact@kb.com.mk

контакт центар:
(02) 3 296 800

Стандардни табели со податоци за кредити и депозити

 

 

Кредити

 

Стандардни табели со податоци за кредити (PDF)

 

Повеќе информации за кредитите за физички лица на Комерцијална банка:

 Веб-страницата на Комерцијална банка АД Скопје користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење и како да ги промените Вашите подесувања за користење на колачињата, може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies).
Прифаќам