kb news
18.01.2024

Извлечени добитниците од Наградната игра „Биди во акција со секоја трансакција”

Комерцијална банка ги извлече среќните добитници од Наградната игра „Биди во акција со секоја трансакција” со Mastercard картичките на банката.

Повеќе
kb news
18.01.2024

Филијалите и експозитурите на Комерцијална банка нема да работат на 19 јануари 2024 година

Филијалите и експозитурите на Комерцијална банка АД Скопје нема да работат на 19 јануари (петок) заради празнување на Богојавление - Водици.

Повеќе
kb news
16.01.2024

КБ пакети – сѐ во едно за пониска цена и уште поголеми поволности

Избери КБ Стандард, КБ Плус или КБ Бонус, зависно од твоите потреби, и уживај во современото банкарство на Комерцијална банка, кое значи ефикасно, брзо и едноставно завршена работа.

Повеќе
kb news
11.01.2024

Донација од Комерцијална банка вредна 6 милиони денари за изградба на градинка „Верверичка“ во Кисела Вода

Новата градинка „Верверичка“ се очекува летово да ги прими првите дечиња, кои благодарејќи на донацијата од Комерцијална банка и од Општина Кисела Вода ќе добијат нов модерен простор за нивните игри, дружби и први едукативни часови.

Повеќе
kb news
11.01.2024

Во новата сезона на Live At Audiokultura со нови задоволства од Mastercard Platinum на Комерцијална банка

Совршенството на добрата музика и на привилегиите овозможени од Mastercard Platinum го прават уникатно уживањето во несекојдневната и префинета програма на „Live At Audiokultura“.

Повеќе
kb news
05.01.2024

Плати со Mastercard на Комерцијална банка и добиј уште 100 денари попуст на Студентскиот пакет во Cineplexx

Со Mastercard картичките на Комерцијална банка понеделник е дефинитивно ден за кино со Студентски пакет во Cineplexx по цена од само 200 денари!

Повеќе